بیوگرافی محسن افشانی

0
14
بیوگرافی محسن افشانی

یکی از بازیگر های پرحاشیه دنیای سبنما و حوزه بازیگری، محسن افشانی است. او که متولد سال ۱۳۶۸ است دارای حواشی و جنجال های مختلفی است. افشانی دارای حاشیه های زیادی در بستر فضای مجازی است. او متولد گلپایگان است. پدر او دارای شغل آزاد، سازه های چوبی بود. او در خانواده ای چهار نفره و تنها دارای یک خواهر به نام سمیه است.

او دوبار سایقه ازدواج داشته است که متاسفانه هر دوبار، به نتیجه نرسیده و منجر به طلاق شده است. او با بازی کردن در سریال ترانه مادری به شهرت رسیده است. یکی از خواننده های مورد علاقه او، احسان خواجه امیری است. محسن افشانی فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک است که در دانشگاه آزاد تهران موفق به کسب مدرک شده است. با سایت شرط بازی همراه باشید تا در مورد زندگی و حواشی محسن افشانی بیشتر آشنا شوید.

آغاز فعالیت محسن افشانی

آغاز فعالیت محسن افشانیمحسن افشانی برای اولین بار در برنامه آستانه برای اولین بار، بعنوان مجری ظاهر شد. پس از این تجربه، او در دو برنامه دیگر به نام های دوتا، بوم سفید، سلام بهار به مجری گری پرداخت. او با شرکت کردن و بازی کردن در سریال های کاراگاهان و ترانه مادری نیز به عنوان بازیگر نقش بازی کرده است. او بازیگر، مجری و تهیه کننده در حوزه های مختلفی از جمله برنامه های تلویزیونی فعالیت داشته و چند فیلم را نیز کارگردانی کرده است.

شهرت محسن افشانی با یک سریال

محسن افشانی با بازی کردن در سریال ترانه مادری به کارگردانی سیاوش خیرابی، فرصت خوبی بود تا بتواند به شهرت بسیار خوبی برسد. با بازیگری او در این سریال، باعث شد تا او بتواند با سن کم، تجربه تهیه کنندگی و کارگردانی را نیز در کارنامه خود بدست بیاورد.

ازدواج محسن افشانی

محسن افشانی برای اولین بار در عمر خود، با دختری ازدواج کرد و این خبر با انتشار عکس های دو نفره از او و همسرش، اعلام شد. اما با گذشت مدت زمانی از این خبر، عکس همسر اول خود را از صفحه پیج خود حذف کرد. این ازدواج در حد نامزدی بوده است و در همین مرحله به هم خورده بود.

بازیگری محسن افشانی در جلوی دوربین

بازیگری محسن افشانی در جلوی دوربینمحسن افشانی در سال ۱۳۸۷ اولین تجربه بازیگری خود را در سریال کارآگاهان شروع کرد. با توجه به سن و سال آن زمان او، تجربه بسیار خوبی برای شروع فعالیت های حرفه ای محسن افشانی بود. در همین سال با بازی کردن در سریال تورانه مادری، در کنار سیاوش خیرابی، شهرت بسیار زیادی را کسب کرد و نگاه های زیادی را به خود جلب کرد.

ازدواج دوم محسن افشانی

محسن افشانی در آذر سال ۱۳۹۶ اعلام کرد که ازدواج کرده است و نام همسر او، سویل بود که عکس او را منتشر کرد. و متنی را که در ادامه خواهید دید را در استوری خود گذاشته بود:

خدا رو شاکرم این اتفاق، من رو وارد مرحله جدیدى از زندگى کرد که از ته قلب خوشحالم بیشتر، از شعف خانواده ام خوشحالم که آرزوى هر پدر و مادرى دیدن خوشبختى فرزندشه… با خانواده اى وصلت کردم که پر از مهر و محبت و ادب و انسانیت هستند و هیچ چیز مهمتر از محبت از درون و بیرونشون نیافتم… براى خوشبختى من و همسرم دعاى خیر کنید…

محسن افشانی در ترانه مادری

یکی از سریال های بسیار معروفی که محسن افشانی در آن ایفای نقش کرده است ترانه مادری است. این مجموعه تلویزیونی به کارگردانی حسین سهیلی زاده و نویسندگی مسعود بهبهانی نیا است که در سال ۱۳۷۸ از تلویزیون پخش شده است.

محسن افشانی در ساختمان ۸۵

محسن افشانی در ساختمان 85محسن افشانی دز سن ۲۱ سالگی، یعنی در سال ۱۳۸۹ در سریال ساختمان ۸۵ و به کارگردانی مهدی فخیم زاده و در نقش حمید، پسر خوانده تیمور ایفای نقش کرده است. داستان این سریال به این شکل است که:

با برخورد ماشین یکی از اهالی ساختمان ۸۵ با دیوار پارکینگ، بقایای مربوط به یک جنازه لابه‌لای دیوار یافت می‌ شود. از آنجا که تعداد قابل توجهی از ساکنان ساختمان، به کار خلاف مشغولند؛ با باز شدن پای پلیس برای حل پرونده قتل، آنها نیز درگیر ماجراهایی می‌ شوند…

حواشی محسن افشانی

یکی از شایعه هایی که سر و صدای زیادی کرد آن بود که در اواخر سال ۱۳۹۹، سویل خیابانی درخواست طلاق داده است و محسن افشانی پیشنهاد داده است که در صورت دریافت ۵ میلیارد اقدام به موافقت با درخواست او می کند. سویل در پیامی دیگر اعلام کرد که محسن افشانی با پرداخت کردن مبلغ یک و نیم میلیارد تومان رضایت خود را بایت جدایی از سویل بدست آورده است.

محسن افشانی در سال ۱۳۹۷، در اینستاگرام خود با توجه به تعداد بسیار بالای دنبال کننده های خود اقدام به درخواست کمک برای دختر بچه ای به نام هلما کرد. پس از بررسی های صورت گرفته، هیچ هزینه ای به خانواده او پرداخت نشد. این موضوع باعث شد تا پدر هلما، به انتشار پست و داستان ها بپردازد و در اینستاگرام شاکی بود و این درخواست را داشت تا پول های جمع آوری شده به حساب محسن افشانی ریخته نشود. همچنین او با میلاد حاتمی نیز در ترکیه درگیر شده بود که بر سر ربودن محسن افشانی توسط میلاد حاتمی ، پلیس ترکیه او را از کشورش اخراج کرد و تحویل ایران داد.

دستگیری محسن افشانی

دستگیری محسن افشانیمحسن افشانی در تیرماه سال ۱۳۹۸، با توجه به این موضوع که سویل خیابانی در یک پست و در یک کلیپ، اقدام به نشان دادن سلاح گرم و سرد به دوربین کرده بود، این ویدئو باعث شد تا به سرعت در اینستاگرام پخش شد. طبق گزارش ها پس از یک روز او دستگیر شد.

مجری محسن افشانی در برنامه ماه عسل

در صدا سیما، در سال ۱۳۸۷، اختلافاتی میان احسان علیخانی ایجاد شد، این موضوع باعث شد تا محسن افشانی مسئولیت اجرای این برنامه میهج و پر مخاطب را برعهده بگیرد. او توانست ۶ قسمت از برنامه ماه عسل را مدیریت و مجری گری کند. در آن زمان ها این برنامه محبوب با نام محبوب پخش می شده است. با این وجود محسن افشانی با توجه به شیوه مجری گری اش، مدیران شبکه تصمیم به این موضوع گرفتند که با انتخاب یک برنامه ویژه، مجددا مجری این برنامه را علیخانی بگذارند.

فیلم لو رفته محسن افشانی در پارتی

فیلم لو رفته محسن افشانی در پارتیمحسن افشانی در یکی از برنامه های زنده صدا و سیما اقدام به بوسیدن خواهر خود کرده است. محسن افشانی با انتشار یک ویدئو دیگر، که محتوای فیلم چیزی تکان دهنده بود سر و صدای زیادی را در بستر فضای مجازی به پا کرد. او در این ویدئو با دختری مست بود.

موضوع های یاد شده در آن دوران باعث پر حاشیه شدن این بازیگر شود. او برخی از این اقدامات را جهت بیش تر دیده شدن و بیش تر شدن تعداد مخاطبان خود می کرد. او دعواهای گسترده ای را نیز با روح الله زم، همکار قدیمی خود و مدیر کانال آمد نیوز شروع کرد. او با ساشا سبحانی نیز گفت و گو ها و دعواهای مختلفی را تجربه کرده است.

اینستاگرام محسن افشانی

اینستاگرام محسن افشانی

محسن افشانی، بازیگر و مجری معروف ایرانی، حضوری فعال در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد و با اشتراک‌ گذاری تصاویر و ویدئو های مختلف، ارتباط نزدیک‌ تری با طرفدارانش برقرار می‌ کند. صفحه اینستاگرام او به عنوان یکی از کانال‌ های اصلی ارتباطی با هواداران، به محلی برای به اشتراک‌ گذاری لحظات خاص و فعالیت‌ های روزمره‌ اش تبدیل شده است. او با بیش از ۱۲.۴ هزار فالوئر، به اشتراک‌ گذاری پشت صحنه‌ های فیلم‌ ها، پروژه‌ های کاری و زندگی شخصی خود می‌ پردازد و با این کار تلاش می‌ کند تا ارتباطی دوستانه و نزدیک با دنبال‌ کنندگانش برقرار کند. از طریق اینستاگرام، طرفداران او می‌ توانند از آخرین اخبار و فعالیت‌ های حرفه‌ ای و شخصی او مطلع شوند و نظرات و واکنش‌ های خود را به اشتراک بگذارند.

عکس های محسن افشانی

عکس های محسن افشانی

عکس های محسن افشانی

عکس های محسن افشانی

عکس های محسن افشانی

عکس های محسن افشانی

عکس های محسن افشانی

عکس های محسن افشانی

عکس های محسن افشانی

مقاله قبلیآربیتراژ چیست
مقاله بعدیبیوگرافی سامان قدوس
آتوسا کمالی
سلام من آتوسا کمالی هستم، یک نویسنده و طراح وب با بیش از 8 سال تجربه در حوزه تولید محتوا و طراحی وب. به عنوان یک متخصص در دنیای دیجیتال، فعالیت‌هایم بیشتر در زمینه شرط‌بندی و کازینو آنلاین است. از زمانی که وارد این عرصه شدم، با استفاده از دانش و تجربه خود، مقالات تخصصی و جذابی را در این حوزه ارائه می‌دهم. هدفم این است که با ارائه محتوای مفید و جذاب، مخاطبان را آگاه کنم و به آن‌ها کمک کنم تا تصمیمات بهتری در مورد شرط‌بندی آنلاین بگیرند. همچنین، با توانایی در طراحی وب، وب‌سایت‌هایی ایجاد می‌کنم که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند و تجربه‌ی بهتری را تجربه کنند. با افتخار این مسیر حرفه‌ای را در این عرصه دنبال می‌کنم و به دنبال ارائه خدمات بهتر برای کاربرانم هستم.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید