بیوگرافی ریحانه پارسا

0
27
بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا یکی از آشنا ترین نام هایی است که در میان بازیگران ایرانی به چشم می خورد. او اولین فعالیت های خود را به صورت حرفه ای در سریال پدر شروع کرد. کمی از فعالیت های ریحانه پارسا در دنیای سینما و حوزه بازیگری او نگذشته بود که حاشیه های او بسیار زیاد شدند و ریحانه پارسا را به یکی از پر حاشیه ترین بازیگران فضای مجازی تبدیل شد. او در سال ۱۳۹۹ به خراج از ایران و به کشور ترکیه مهاجرت کرد. با سایت شرط بازی همراه باشید تا در مورد زندگی و حواشی ریحانه پارسا بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی ریحانه پارسا

بیوگرافی ریحانه پارساریحانه پارسا متولد ۱ اسفند سال ۱۳۷۷ در شهر تهران است. او در خانواده ای به دنیا آمد که پدرش کار آزاد داشت و مادرش نیز خانه دار بود. او فرزند اول خانواده ۵ نفره بود. او دارای دو خواهر کوچک تر از خود است. مادر او پس از جدا شدن از همسر اول خود که پدر ریحانه بود، اقدام به ازدواج با مرد دیگر کرد و ریحانه دارای یک برادر ناتنی است.

ریحانه پارسا، دیپلم خود را از رشته نمایشی هنرستان تئاتر دریافت کرد. او همواره در کنار بازیگری خود، عکاسی و مدلینگ را نیز دنبال می کرده است. او همواره تلاش می کرد تا بتواند نام خود را در میان نام های مشهور افراد مشهور ببیند. پس از تلاش های شبانه روزی موفق شد.

آغاز فعالیت های بازیگری ریحانه پارسا

ریحانه پارسا از جمله شخصیت هایی است که از کودکی فعالیت های خود را شروع کرد. در سال ۱۳۹۳ به صورت حرفه ای اقدام به دنبال کردن حرفه بازیگری کرد. از جمله علاقه های ریحانه پارسا، می توان به بازیگری، نویسندگی و عکاسی اشاره کرد. در ابتدای فعالیت های او، بازی در چند نمایش صحنه ای، از کار هایی است که تجربه بسیار خوبی را برای او به جا گذاشته است و می توان از ان ها به عنوان کار های پایه ای یاد کرد.

شواهد نشان از آن می دهد که ریحانه پارسا در سال ۱۳۹۶ اقدام به کنکور دادن کرده است اما نتوانستیم اطلاعات دقیقی را راجب آزمون ورودی او به دانشگاه به دست بیاوریم. برخی از اطلاعات ناموثق خبر از کار کردن او در کافه می دهد. ارتباطات زیادی را در آن بستر شکل داد که باعث دسترسی بیش تر او به دنیای بازیگری شد.

تولد ۲۰ سالگی ریحانه پارسا همزمان شد با اولین تجربه حرفه ای تئاتر او. نام این تئاتر زیبا، هفت شهر عشق نام داشت که یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین تجربه های ریحانه پارسا محسوب می شود.

اولین تجربه حضور تلویزیونی ریحانه پارسا

اولین تجربه حضور تلویزیونی ریحانه پارسااولین حضور موثر ریحانه پارسا در سریال های تلویزیونی، در سن ۲۰ سالگی او، یعنی در سال ۱۳۹۷ و با بازی در سریالی به کارگردانی بهرنگ توفیقی و به نام سریال پدر بوده است. استارت بسیار خوبی را ریحانه پارسا در این سریال زد و با بازیگری بسیار خوبش در ان درخشید.

ریحانه پارسا در این سریال با بازیگران بزرگی مشارکت کرد. از جمله این بازیگران می توان به مهدی سلطانی، سینا مهراد، و بسیاری دیگر از بازیگران معروف این حوزه نام برد. ریحانه پارسا با سرعت بسیار زیاد و باورنکردنی به یکی از چهره ها و بازیگران محبوب تبدیل شد.

یکی از عوامل موثر بر معروفیت های او، چهره زیبا و شیوه پوشش او و همچنین چادر او بود که به معروف شدن او کمک بسیار زیادی را کرد. جالب است بدانید که حدود ۲۵۰ نفر برای دریافت نقش در سریال پدر اقدام کردند. طبق تست های گرفته شده، ریحانه پارسا این رقابت و تست را با موفقیت پشت سر گذاشت و در این نقش انتخاب شد.

شهرت ریحانه پارسا

در سال ۱۳۹۷ پس از پخش مجموعه سریال تلویزیونی پدر، ماجرای عشق لیلا و حامد به یکی از عنوان های مطرح در میان مجلات و روزنامه ها و هشتک ها در اینستاگرام و فضای مجازی تبدیل شد. این موضوع باعث شد که بازتاب های بسیار زیادی را راجب این موضوع شاهد باشیم.

بازی درخشان و بسیار خوب ریحانه پارسا در اولین تجربه خود در سینمای حرفه ای، بی تاثیر نبوده و جلب توجه بسیار زیادی را ایجاد کرد. پس از این تجربه، درخواست های بسیار زیادی را از فیلم ها و سریال های سینمایی و کارگردان های مختلف دریافت کرد. اما تصمیمی که ریحانه پارسا گرفت، جالب بود و او به فعالیت در تئاتر ادامه داد تا تجربه های جدیدی را کسب کند.

درخشش ریحانه پارسا در سینمای ایران

درخشش ریحانه پارسا در سینمای ایرانیک سال بعد، در سال ۱۳۹۸ ریحانه پارسا در فیلم خوب بد جلف ۲ یا ارتش سری و با کارگردانی پیمان قاسم خانی و محسن چگینی بازی کرد . این یکی از فیلم های بسیار خوب در ایران شد و خوب بد جلف دو موفق به حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

در هنگام تست گرفتن پیمان قاسم خانی گفت: من سریال پدر را ندیده بودم و وقتی ریحانه پارسا برای تست آمده بود او را نمی شناختم. اما با دیدن استعداد و انرژی بسیار خوب او، برای این نقش او را انتخاب کردم.پس از حضور او در جلوی دوربین، رضایت کاملی را از او داشتم و از انتخابم پشیمان نشدم. ریحانه پارسا در صورتی که حاشیه های خود را کنار بگذارد، می تواند به یکی از چهره های معروف تبدیل شود.

ریحانه پارسا و دروغ روزبه حصاری

در روز ۱۳ فروردین سال ۱۳۹۸، زمانی که او در سن ۲۱ سال بود، خبری مبنی بر ازدواج او با روزبه حصاری پخش شد. این خبر از صفحه اینستاگرام ریحانه پارسا منتشر شده بود. اما حدود ۲۴ ساعت پس از این خبر، اعلام کرد که این خبر دروغ بوده است. این موضوع با واکنش های بسیار زیاد و گسترده ای همراه بوده است. شبکه های اجتماعی و همچنین اهالی سینمایی نیز سر و صدای زیادی کردند.

این موضوع بازخورد های بسیار بدی را نیز داشت. تعداد زیادی از بازیگران این موضوع را به ریحانه پارسا تبریک گفته بودند، دچار سرخوردگی شدند و برخی از افراد با استوری های خود این اقدام و دروغ ریحانه پارسا را بد تلقی کردند و ابراز تاسف کردند.

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکیریحانه پارسا در ۲۳ اسفند سال ۱۳۹۸ با استوری خود و منتشر کردن آن، که در این تصویر او در کنار مهدی کوشکی بود، او یکی از بازیگر های شناخته شده بود، خبر ازدواج با او را بیان کرد. این دو هنرمند در جریان تئاتر اولئانا با یکدیگر آشنا شده بودند و پس از گذشت مدت زمانی، تصمیم به ازدواج گرفته بودند.

در شهریور سال ۱۳۹۹، کم کم کاربران متوجه حذف شدن تصاویر مشترک ریحانه پارسا و مهدی کوشکی از پیج های یکدیگر شدند. پس از این اتفاق، پارسا شروع به انتشار متن های غم انگیز در توییتر و اینستاگرام خود کرد. این موضوع نشان از جدایی بود و شایعه بزرگی را به راه انداخت. پارسا در توییتی از مردان درخواست کرد تا مردان حق طلاق خود را به همسران خود ندهند.

مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیهدر ۲۸ مهر ماه سال ۱۳۹۹ پارسا به کشور ترکیه مهاجرت کرد. این خبر توسط سام درخشانی یکی از بازیگران ایرانی اعلام و تایید شد. ریحانه پارسا پس از مهاجرتش به ترکیه، به دیدن تتلو رفت و این دیدار در حالی شکل گرفت که هیچ کدام از آن ها این موضوع را رسانه ای نکردند. آشکار شدن این موضوع از سوی یکی از دوست های صمیمی تتلو صورت گرفت.

او با منتشر کردن یک استوری از دیدار تتلو و ریحانه پارسا، به آن ها تبریک گفته بود اما پس از مدت زمانی آن را حذف کرد.

اینستاگرام ریحانه پارسا

اینستاگرام ریحانه پارساریحانه پارسا، یکی از بازیگران معروف ایرانی، پس از مهاجرت به ترکیه همچنان محبوبیت خود را در میان طرفداران حفظ کرده است. پیج اینستاگرام او با ۳.۲ میلیون نفر فالوئر، به عنوان یکی از پیج‌ های پرطرفدار ایرانی در اینستاگرام محسوب می‌ شود و او از این طریق با هوادارانش در ارتباط است و لحظاتی از زندگی و فعالیت‌ های خود را به اشتراک می‌ گذارد.

عکس های ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

عکس های ریحانه پارسا

مقاله قبلیبیوگرافی نگین فضلی
مقاله بعدیبیوگرافی الناز قاسمی
آتوسا کمالی
سلام من آتوسا کمالی هستم، یک نویسنده و طراح وب با بیش از 8 سال تجربه در حوزه تولید محتوا و طراحی وب. به عنوان یک متخصص در دنیای دیجیتال، فعالیت‌هایم بیشتر در زمینه شرط‌بندی و کازینو آنلاین است. از زمانی که وارد این عرصه شدم، با استفاده از دانش و تجربه خود، مقالات تخصصی و جذابی را در این حوزه ارائه می‌دهم. هدفم این است که با ارائه محتوای مفید و جذاب، مخاطبان را آگاه کنم و به آن‌ها کمک کنم تا تصمیمات بهتری در مورد شرط‌بندی آنلاین بگیرند. همچنین، با توانایی در طراحی وب، وب‌سایت‌هایی ایجاد می‌کنم که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند و تجربه‌ی بهتری را تجربه کنند. با افتخار این مسیر حرفه‌ای را در این عرصه دنبال می‌کنم و به دنبال ارائه خدمات بهتر برای کاربرانم هستم.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید