بیوگرافی سحر حاتمی

0
17

زینب مهدی‌ پور، که با نام مستعار سحر حاتمی شناخته می‌ شود، یکی از پرجنجال‌ ترین و شناخته‌ شده‌ ترین شخصیت‌ های فضای مجازی، به‌ ویژه در اینستاگرام، محسوب می‌ شود. او با استفاده از این پلتفرم توانسته است به‌ عنوان یک اینفلوئنسر، فعالیت‌ های گسترده‌ ای داشته باشد و تعداد زیادی فالوئر به دست آورد. در ادامه، به بررسی جزئیات بیشتری از زندگی، فعالیت‌ ها و دستاورد های سحر حاتمی می‌ پردازیم. با سایت شرط بازی همراه باشید تا در مورد زندگی و حواشی سحر حاتمی بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی سحر حاتمی

بیوگرافی سحر حاتمیسحر حاتمی، متولد دهه شصت هجری شمسی است و امروزه به عنوان یکی از پرجنجال‌ ترین شخصیت‌ های اینستاگرام شناخته می‌ شود، که به عنوان یک اینفلوئنسر در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌ کند. از آنجا که او بارها و بارها به دلیل اقدامات و حرکات خود حاشیه‌ های فراوانی را ایجاد کرده است، بسیاری او را با لقب “شاخ مجازی” شناخته و شناخته‌ اند. و در حال حاضر این لقب را بر دخترش گذاشته و در انگلستان مشغول به تولید محتوا های بی‌ فایده است.

لقب سحر حاتمی چیست؟

لقب سحر حاتمی چیست؟شاخ مجازی لقبی است که به سحر حاتمی داده شده است. چراکه او مدت ها است که در این شبکه اجتماعی در حال فعالیت می باشد و تمامی درآمد خود را از اینستاگرام به دست می‌ آورد، چرا که اینستاگرام طراحی شده است تا افراد زیادی که علاقه مند به این شبکه هستند با فعالیت در این شبکه و کسب فالووران زیاد بتوانند یک منبع درآمد خوب برای خود به وجود آورند و درآمدزایی کنند.

رابطه مخفیانه سحر حاتمی با پویان مختاری

رابطه مخفیانه سحر حاتمی با پویان مختاریپویان مختاری، یکی از شخصیت‌ های برجسته فضای مجازی، با حضور بی‌ نظیر خود، موجی از حواشی و جذابیت‌ ها به دنیای مجازی می‌ آورد و از این طریق موفق شده است تا شهرت بی‌ نظیری به دست آورد. او یکی از شاخ‌ های ثروت‌ مند فضای مجازی است و به عنوان مدیر یک سایت شرط‌ بندی، به هر طریقی که شایسته بداند، سعی در تبلیغ و ترویج این سایت می‌ کند.

افشای خیانت پویان مختاری با سحر حاتمی

براساس برخی گزارش‌ ها، سحر حاتمی و پویان مختاری مدتی رابطه عاشقانه‌ ای پنهانی داشته‌ اند، اما این رابطه همواره پنهان بوده است. از طرف دیگر، ادعا می‌ شود که پویان به عنوان یک فردی با تجربه در روابط پنهانی عمل کرده است، زیرا پیش از ازدواج با همسرش، یعنی نیلی افشار، مدتی طولانی به صورت مخفیانه با سحر رابطه داشته است. واضح است که در طول این رابطه، نیلی و پویان ازدواج کرده بودند، اما این رابطه مخفیانه نماند و برخی از تصاویر و ویدیو ها از خیانت آن‌ ها منتشر شد که منجر به بروز رسوایی‌ های جدید و افزایش حواشی شد.

لقب همسر سحر حاتمی

لقب همسر سحر حاتمیمیلاد حاتمی با انتشار تصاویر و ویدئو هایی از خود با دختران و ادعای مربی بدنسازی آنها، ابتدا لقب آقای مربی را در فضای مجازی کسب کرد. پس از مدتی به استانبول، بهشت شاخ‌ های مجازی، نقل مکان کرد و منبع درآمد خود را فاش کرد و مانند دیگر بلاگر های مجازی ساکن ترکیه شروع به تبلیغ سایت‌ های شرط‌ بندی کرد.

همسر سحر حاتمی چکاره است

در ابتدا میلاد حاتمی با راه‌ اندازی یک سایت شرط‌ بندی به کمک امیر شقاقی، زندگی لوکسی در ترکیه برای خود ایجاد کرد. سپس سایت دیگرش را هم راه‌ اندازی کرد و بعد از ازدواج با سحر شروع به تولید محتوا های پر از حاشیه کرد و از این طریق به درآمدی دیگر رسید. به گفته خود میلاد حاتمی او ماهیانه بیش از ۵۰۰۰ دلار از باخت مردم درآمد داشته است.

شروع رابطه عاطفی سحر حاتمی با همسرش

در مورد رابطه سحر و میلاد، باید اشاره کرد که سحر مدت‌ ها با میلاد در رابطه بوده و پس از چندین سال، صاحب یک دختر شدند. پس از آن، این دو تصمیم به ازدواج گرفتند و در نهایت در یک مراسم لوکس و خصوصی با حضور دوستان و آشنایان، ازدواج کردند.

فرزند سحر حاتمی

فرزند سحر حاتمیسحر و میلاد دارای دختری به نام طلا هستند که این روز ها در فضای مجازی بسیار محبوب و پرطرفدار شده است. سحر با انتشار کلیپ‌ هایی از شیرین‌ زبانی‌ های طلا در صفحه اینستاگرام خود، توانسته توجه زیادی را به دخترش جلب کند و او را به یک چهره محبوب تبدیل کند.

جدایی سحر حاتمی از میلاد حاتمی

پس از جریان دستگیری میلاد حاتمی و دیپورت آن به ایران، سحر حاتمی تصمیم به جدایی از میلاد حاتمی گرفت. سحر در حال حاضر طوری رفتار میکند انگار اصلا هیچ رابطه عاطفی با میلاد حاتمی نداشته است.

سحر حاتمی چگونه پولدار شد؟

می‌ توان گفت قبل طلاق گرفتن سحر از میلاد، او زندگی در سطح متوسط داشت و با تولید حواشی پول درمیاورد. اما به محض دیپورت شدن میلاد تمام ثروت او به سحر حاتمی و دخترش رسید که این ثروت مقدار کمی نبود و از راه کلاه برداری و سوء استفاده از مردم ساده لوح ایران بدست آمده بود.

دیپورت شدن همسر سحر حاتمی

دیپورت شدن همسر سحر حاتمیدر آذر ۱۳۹۹، یکی از بازیگران پرحاشیه به میلاد حاتمی و خانواده‌ اش فحاشی کرد که این موضوع باعث خشم میلاد شد. او توانست آن بازیگر را در یک خانه در ترکیه پیدا کند و با انتشار فیلمی، خود را صاحب استانبول معرفی کند و آن بازیگر را وادار به عذرخواهی نماید. چند روز بعد، میلاد حاتمی سوار بر خودروی پلیس ترکیه فیلمی از خود در خیابان‌ های استانبول منتشر کرد که نقض مقررات قرنطینه کرونا بود و باعث اعتراض و خشم مردم ترکیه شد. ساعتی بعد، او دستگیر شد و با پیگیری پلیس بین‌ الملل ایران، به مأموران ایرانی تحویل داده شد.

دلیل دستگیری همسر سحر حاتمی توسط دادگاه انقلاب اسلامی

میلاد حاتمی طبق کیفرخواست با اتهاماتی با عناوین افساد فی‌ الارض به دلیل اشاعه گسترده فساد، اخلال در نظام پولی و ارزی با انتقال مبالغ قابل توجهی از سیستم پولی کشور به مراکز قمار و تبدیل آن به ارز در خارج، راه‌ اندازی مراکز قمار، تشویق به فساد از طریق اقدامات مخرب در فضای مجازی و ترویج بی‌ بند و باری، و همچنین انجام اعمال ضد اخلاقی و ضد انسانی بود.

مدتی قبل با پیگیری‌ های مردم و مقامات قضایی برای داد خواست این مفسد فی‌ الارض خبری با عنوان حکم اعدام میلاد حاتمی پخش شد. پس از آن وکیل مدافع ایشون آقای کوهپایه زاده حکم اعدام را تکذیب کرد و گفت که هنوز حکم قطعی صادر نشده است.

زندگی سحر حاتمی بعد از میلاد حاتمی

زندگی سحر حاتمی بعد از میلاد حاتمیبعد از جریان دستگیری میلاد توسط پلیس ترکیه در استانبول و تحویل او به مقامات ایران او میلاد را ترک کرده و با ثروت بجا مانده‌ اش همراه با دخترش به انگلیس مهاجرت کرد. در حال حاضر، با ثروت فراوانی که میلاد برای آن‌ ها به جا گذاشته است، زندگی خوبی را تجربه می‌ کنند. این روز ها، سحر بیشتر عکس‌ ها و ویدیو هایی از دخترش طلا را در فضای مجازی به اشتراک می‌ گذارد. به نظر می‌ رسد که این مادر و دختر پس از رفتن میلاد، زندگی آرامی دارند.

در حال حاضر سحرحاتمی در فضای مجازی، تصاویر و فیلم‌ های بسیاری از خود و طلا را در محیط‌ های لوکس مانند خانه‌ های لاکچری یا ماشین‌ های گران قیمت به اشتراک می‌ گذارد و سعی می‌ کند زندگی لوکس خود را به نمایش بگذارد.

منبع درآمد سحر حاتمی چیست؟

سحر در حال حاضر هیچ شغل خاصی ندارد، اما به عنوان یک اینفلوئنسر در فضای مجازی، به خصوص در اینستاگرام، فعالیت می‌ کند. او با تعداد زیادی فالوور در این شبکه اجتماعی، از طریق تبلیغات و اسپانسرینگ، منبع قابل توجهی درآمد به دست آورده است و درآمد زایی می‌ کند. سحر بیشتراز طریق ثروت فراوانی که میلاد حاتمی برایش به ارمغان آورده است، زندگی می‌ کند و در حال حاضر نگرانی مالی خاصی ندارد.

پروسه مهاجرت سحر حاتمی

پروسه مهاجرت سحر حاتمیسحر حاتمی برای پیشرفت در زندگی، تصمیم به مهاجرت به ترکیه گرفت. با ورود به ترکیه، سحر فعالیت‌ های خود را در فضای مجازی گسترش داد و با حاشیه‌ سازی‌ های خود، توانست به عنوان یکی از معروف‌ ترین اینفلوئنسر ها شناخته شود که دارای تعداد فالووران بسیار زیادی است. بعد از رابطه‌ اش با میلاد حاتمی، مشهورتر شد. بعد از دستگیری و دیپورت میلاد حاتمی به ایران، برای جلوگیری از هرگونه خطری برای خود و فرزندش، تصمیم به مهاجرت به انگلستان گرفت و در حال حاضر در لندن زندگی می‌ کند.

چرا سحر حاتمی ابتدا به ترکیه مهاجرت کرد؟

همانطور که می‌ دانیم ترکیه کشوری نزدیک به ایران است و فرهنگ و اجتماع آن با ایران شباهت‌ های زیادی دارد. علاوه بر این، هزینه زندگی در این کشور نسبت به کشور های اروپایی کمتر است، که این موضوع باعث شده بسیاری از افراد، به‌ خصوص بلاگر ها، انتخاب کشور ترکیه را برای زندگی بیشتر بکنند.

جریان ربوده شدن دختر سحر حاتمی

جریان ربوده شدن دختر سحر حاتمی۵ سال پیش زمانی که سحر و میلاد در ترکیه زندگی می‌ کردند روزی آن‌ ها به مرکز خرید می‌ روند. آن‌ ها ادعا کردند که دخترشان توسط فردی با ماشین سفید ربوده شده است. روز بعد، میلاد ویدیویی را منتشر کرد که به نظر می‌ رسید این اتفاق ساختگی توسط یک شبکه تلویزیونی ترکیه نیز پوشش داده شده است. اما بعدا مشخص شد که این خبر دقیق نبوده و کل این داستان یک طرح تبلیغی برای جلب مخاطب و تبلیغ سایت شرط بندی او بوده است.

جریان ربوده شدن سحر حاتمی در اوکراین

زمانی که سحر حاتمی از ترکیه به اوکراین مهاجرت کرد، شایعاتی پراکنده شد که دو مرد او را در فرودگاه دستگیر کرده و فیلمی منتشر شده بود که دو مرد در اطراف او حضور داشته‌ اند. اما این ادعا ها تکذیب شد و اخبار دیگری جایگزین شد. گفته می‌شد که او به طور مخفیانه به اروپا وارد شده و در حال پناهندگی است، اما این اظهارات نیز شایعه‌بود.

اما با بیشترین تحقیقات متوجه شدند که این دو مرد، هنگام ورود سحر به اوکراین به او حمله کرده و پول‌ های او و میلاد حاتمی را به سرقت برده‌ اند. سحر در ویدئویی اظهار کرد که این دزد ها او را با اسلحه تهدید کرده و او مجبور شده تمام بیت‌کوین‌ های خود را از طریق گوشی به آن‌ ها بدهد. او می‌ گوید حدود ۲۵ بیت‌ کوین داشته است. گفته می‌ شود این دزدان توسط پلیس اوکراین دستگیر شدند.

جریان خودکشی سحر حاتمی

جریان خودکشی سحر حاتمیخبر خودکشی سحر حاتمی بعد از دستگیری میلاد به قدری بزرگ شد که سحر از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام ویدیویی را منتشر کرد و در آن تمام شایعاتی که درباره اقدام به خودکشی او مطرح شده بود را رد کرد. او ابراز کرد که هرگز به خودکشی فکر نکرده است و تمام تمرکزش را بر روی بزرگ کردن فرزندش طلا متمرکز کرده‌ است و مسئولیت بزرگی به عهده دارد. سپس از طرفدارانش خواست که هرگز به اخباری که درباره او منتشر می‌ شود اعتماد نکنند، زیرا این اخبار توسط دشمنانش پخش می‌ شوند و هدفشان ایجاد هرج و مرج است.

آیا سحر حاتمی نیز تحت تعقیب دادگاه ایران است؟

آیا سحر حاتمی نیز تحت تعقیب دادگاه ایران است؟از زمان مهاجرتش به ترکیه، با حاشیه‌ سازی، راه‌ اندازی سایت شرط‌ بندی، و ترویج بی‌ بند و باری، پرونده‌ ای سنگین برای خود ایجاد کرده است. همچنین سحر حاتمی یکی از اصلی‌ ترین همدستان میلاد حاتمی در کلاهبرداری و افزایش فحشا و سایر پرونده‌ های میلاد است. سحر حاتمی به هیچ عنوان نمی‌ تواند به ایران بازگردد. بنابراین، اگر سحر حاتمی به ایران بازگردد، قطعا دستگیر و به زندان منتقل خواهد شد. او از ترس اینکه ممکن است مثل همسرش دیپورت و به زندان فرستاده شود، سریعا اقدام به فرار از ترکیه به لندن کرد.

نظر سحر حاتمی درباره روابط آینده‌ اش

سحر در حال حاضر گفته است که یک مادر مجرد است و گفته است به هیچ عنوان وارد روابط جدید نمی‌شود، زیرا نمی‌ خواهد به کودکش لطمه‌ ای بزند. تمام توجه او به بزرگ کردن دخترش، طلا، متمرکز شده است.

دختر سحر حاتمی

طلا، فرزند میلاد و سحر است. پس از به دنیا آمدن او، آنها یک مراسم خصوصی برگزار و به صورت رسمی ازدواج کردند. طلا به دلیل شهرت پدر و مادرش و تصاویری که از او منتشر می‌ شود، بسیار مشهور شده و افراد زیادی او را می‌ شناسند.

آیا دختر سحر حاتمی هم یک شاخ مجازی است؟

سحر حاتمی روزانه و مرتب تصاویر زیادی از طلا را در صفحه اینستاگرامش منتشر می‌ کند و این کودک محبوبیت زیادی در بین طرفدارانش به دست آورده است. جالب است بدانید که زمانی که طلا به دنیا آمد، سحر و میلاد صفحه‌ ای در اینستاگرام به نام او را ایجاد کرده و تمامی کلیپ‌ ها و تصاویر او را در این صفحه منتشر کردند.

اینستاگرام سحر حاتمی

سحر حاتمی دارای یک پیج اصلی اینستاگرامی است و محتوای آن حول زندگی خودش و دخترش در انگلستان است. برای دسترسی به پیج سحر حاتمی کلیک کنید.

عکس های سحر حاتمی

عکس های سحر حاتمی

عکس های سحر حاتمی

عکس های سحر حاتمی

عکس های سحر حاتمی

عکس های سحر حاتمی

عکس های سحر حاتمی

عکس های سحر حاتمی

عکس های سحر حاتمی

عکس های سحر حاتمی

مقاله قبلیبیوگرافی ژینوس احمدی
مقاله بعدیبیوگرافی رامینا ترابی
آتوسا کمالی
سلام من آتوسا کمالی هستم، یک نویسنده و طراح وب با بیش از 8 سال تجربه در حوزه تولید محتوا و طراحی وب. به عنوان یک متخصص در دنیای دیجیتال، فعالیت‌هایم بیشتر در زمینه شرط‌بندی و کازینو آنلاین است. از زمانی که وارد این عرصه شدم، با استفاده از دانش و تجربه خود، مقالات تخصصی و جذابی را در این حوزه ارائه می‌دهم. هدفم این است که با ارائه محتوای مفید و جذاب، مخاطبان را آگاه کنم و به آن‌ها کمک کنم تا تصمیمات بهتری در مورد شرط‌بندی آنلاین بگیرند. همچنین، با توانایی در طراحی وب، وب‌سایت‌هایی ایجاد می‌کنم که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند و تجربه‌ی بهتری را تجربه کنند. با افتخار این مسیر حرفه‌ای را در این عرصه دنبال می‌کنم و به دنبال ارائه خدمات بهتر برای کاربرانم هستم.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید