بیوگرافی سارن

0
23
بیوگرافی سارن

سارن، یک خواننده و یوتیوبر فعال ایرانی است که با استعداد و توانایی‌ های خود توانسته است جایگاه ویژه‌ ای در دنیای موسیقی و فضای مجازی به دست آورد. او به دلیل داشتن صدایی زیبا و مهارت قوی در نوشتن متن‌ های آهنگ‌ هایش، توجه بسیاری را به خود جلب کرده و باعث بروز حواشی فراوانی شده است. در اینجا به بررسی جزئیات بیشتری از زندگی، فعالیت‌ ها و موفقیت‌ های سارن می‌ پردازیم. با سایت شرط بازی همراه باشید تا در مورد زندگی و حواشی سارن بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی سارن

بیوگرافی سارنسارن، با نام اصلی سارا خوش‌ شانس، در تهران و تاریخ ۲ آبان ۱۳۷۹ به دنیا آمد. پدر او اصالتا اهل تهران بوده و مادرش از استان خراسان است. او دارای یک برادر به نام پارسا است. سارن از سن ۱۳ سالگی فعالیت خود را در زمینه خوانندگی و نوازندگی آغاز کرد و از آن زمان، اثار خود را در حوزه هنری از طریق شبکه‌ های اجتماعی به اشتراک می‌ گذاشت.

آغاز معروفیت سارن

پس از انتشار موزیک “کی”، سارن به طور گسترده‌ ای شناخته شد و جمعیت زیادی به او علاقه‌ مند شدند. علاوه بر خوانندگی، سارن استعداد ویژه‌ ای در نواختن پیانو و گیتار دارد. در تمام ویدیو های او، به هنرنمایی‌ های او در هر دو حوزه خوانندگی و نوازندگی شاهد بوده‌ ایم.

مهاجرت سارن

مهاجرت سارنبعد از دست‌ یافتن به شهرت، سارن مدتی به طور پنهانی در ایران فعالیت می‌ کرد، اما در نهایت مجبور به مهاجرت شد. اکنون در ترکیه زندگی می‌ کند و به گفته‌ هایش، شرایط سختی را پس از ترک ایران تجربه کرده است. در حال حاضر، علاوه بر موسیقی، در یوتیوب نیز فعالیت می‌ کند و با موفقیت‌ های قابل توجهی مواجه شده است.

تجدید نظر سارن درباره درباره لایف استایل خود

این هنرمند به طور معمول متن آهنگ‌ هایش را خود نویسنده و از تجارب گذشته خود الهام می‌ گیرد. در آغاز، به دلیل ظاهر و اندامش، سارن شدیدا مورد انتقاد افراد قرار گرفت. اما پس از مهاجرت، وی با شروع ورزش و حتی انجام عمل زیبایی بینی، به گفته خودش اکنون بسیار از ظاهر خود راضی و از آن استقبال می‌ کند.

پت خانگی سارن

سارن، احساس تنهایی خود را در ترکیه منتشر کرد و در نهایت تصمیم گرفت یک سگ را به عنوان همراه بپذیرد. اما بعد از مدتی، این تصمیم را دوباره بررسی کرد و سگ را واگذار کرد. اخیرا دوست پسر این خواننده به او یک گربه هدیه داده و سارن با این حیوان خانگی ارتباط نزدیکی برقرار کرده است.

رابطه سارن با سایر هنرمندان

رابطه سارن با سایر هنرمندانسارن تا به حال با دیگر خوانندگان رابطه خوبی برقرار نکرده است و تنها یک بار در یک مهمانی گروه وانتونز شرکت کرده است. همچنین، یک بار با رها وانتونز در نوشتن متن موزیک همکاری داشته است. او معتقد است که نمی‌ تواند با افراد زیادی ارتباط برقرار کند.

درگیری سارن و دنیا دادرسان

درگیری و دعوای این دو سلبریتی از جایی شروع شد که سارن در رابطه با دنیا دادرسان صحبت‌ هایی کرد. در یکی از ویدیو های خود، سارن اظهار کرد اخیرا شنیده است دنیا به رادیو جوان گفته است همکاری با او را قطع نکند تا او نتواند فعالیتی در زمینه موسیقی داشته باشد. همچنین او از دنیا خواست که به جای خوانندگی در زمینه طنز فعالیت کند و به این خواننده توهین کرد.

دنیا دادرسان نیز به این رفتار سارن واکنش نشان داد و این درگیری‌ ها ادامه داشت و سارن حرف‌ های بدتری در رابطه با دادرسان بیان کرد و حواشی زیادی را به وجود آورد. در نهایت، اما سارن مجبور شد از دنیا دادرسان عذرخواهی کند و گفت هر کسی ممکن است مرتکب اشتباه بشود و من هم از روی نا‌ آگاهی این صحبت‌ ها را داشته‌ ام. او تمامی این پشیمانی‌ ها را با حالتی ناراحت و همراه با گریه بیان کرد.

درگیری سارن با رادیو جوان

درگیری سارن با رادیو جوانزمانی که سارن در درگیری با دنیا دادرسان به رادیو جوان نیز انتقاد کرد، عوامل این شبکه نیز واکنش نشان دادند. او ادعا کرد که دنیا با عوامل رادیو جوان ارتباط دارد و به همین دلیل از او حمایت می‌ کنند. در پاسخ، عوامل رادیو جوان گزارش تخلفات سارن را ارائه کردند و تلاش کردند که کانال یوتیوب او را ببندند. وقتی این اقدام را دید، سارن عذرخواهی کرد و اعلام کرد که دیگر چنین اظهاراتی را تکرار نخواهد کرد.

پایان بازی سارن و دنیا دادرسان

پایان بازی سارن و دنیا دادرسانسارن اشتباهش این بود که با دوستان خود صحبت نکرد و به افرادی توهین کرد که این اقدام باعث شد اتهاماتی به او زده شود. رادیو جوان نشان داد که او نمی‌ تواند هر چیزی را که دوست دارد در رابطه با دیگر هنرمندان بیان کند و برای ادعا های خود باید مدرک داشته باشد. از سوی دیگر، رفتار و صحبت‌ های درست دنیا باعث شد که شخصیت سارن در نظر مخاطبان منفور تر شود. از آن زمان تا کنون، سارن تلاش می‌ کند که در مسائل دیگری دخالت نکند و به زندگی خود ادامه دهد. اما مدتی است که ادعا هایی درباره کلاهبرداری‌ های رادیو جوان از دیگر هنرمندان شنیده می‌ شود، اما به دلیل قدرت این شبکه، این ادعا ها معمولا جواب نمی‌ دهند.

منبع درآمد سارن

سارن، هنرمندی که اصلی ترین منبع درآمدش از ساندکلود، اسپاتیفای و یوتیوب است، با انتشار موزیک‌ های خود در این پلتفرم‌ ها به مبالغ قابل توجهی دست یافته است. او علاوه بر دریافت درآمد از بازدید ها و شنیده شدن آثارش، به عنوان یک یوتیوبر نیز درآمد های قابل توجهی به دست می‌ آورد. با توجه به تعداد زیادی دنبال‌ کننده که دارد، سارن به خوبی می‌ داند که هر تبلیغی که انجام دهد، به او درآمد زیادی خواهد داد. او ادعا می‌ کند که درآمد اصلی خود را از خوانندگی نمی‌ بیند و برای گذراندن زندگی خود مجبور است فعالیت‌ های زیادی داشته باشد. با این‌حال، تاکنون سارن درباره میزان دقیق درآمدش صحبتی نکرده است، اما به نظر می‌ رسد که از شرایط مالی خود راضی است.

دلیل کوچ سارن از یوتیوب به اینستاگرام

زمانی که سارن متوجه شد که رادیو جوان به طور جدی به بستن کانال یوتیوب او فکر می‌ کند، بسیار ناراحت شد. او یوتیوب را به عنوان محیط کاری خود می‌ داند و بدون فعالیت در این فضا نمی‌ تواند زندگی خود را ادامه دهد. علاوه بر این، به عنوان یک بلاگر نیز در اینستاگرام فعالیت تبلیغاتی دارد.

منبع درآمد سارن در ایران

منبع درآمد سارن در ایرانسارن ادعا می‌ کند که در ایران به هیچ کاری مشغول نبوده و بنابراین بعد از مهاجرت با چالش‌ های زیادی رو به‌ رو شده است. سارن باور دارد که یوتیوب و حضور در آن، زندگی او را نجات داده است و از فعالیت در این زمینه بسیار راضی و خوشحال است. اکنون پس از سال‌ ها تلاش، توانسته خانه خود را داشته و با تمرکز بر روی هنرش به کار کند.

تاثیر سارن بر جامعه دختران ایران زمین

سارن همواره سعی می‌ کند از جوانان هم‌ سن و سال خود، به ویژه دختران، حمایت کند. او معتقد است که به عنوان یک دختر مستقل، با تمامی چالش‌ های راه آشنا است و می‌ داند که برای رسیدن به اهداف و موفقیت، تلاش زیادی لازم است. سارن بار ها از طرفدارانش خواسته است که در زندگی خود همیشه منابع درآمدی داشته باشند، زیرا اعتقاد دارد که این موضوع باعث بهبود احساس آن‌ ها می‌ شود.

پرطرفدارترین کار هنری سارن

پرطرفدارترین کار هنری سارنسارن آلبوم ۱۲۳ را درباره روزهای ۲۱ سالگی خود نوشت و در روز تولدش این آلبوم را منتشر کرد. این آلبوم شامل چهار ترک است که به عنوان یکی از پرطرفدار ترین آثار وی شناخته می‌ شود. درباره انتشار ترک‌ های بعدی خود، سارن اظهار کرد که احتمال ساخت یک آلبوم جدید در سال ۱۴۰۳ وجود دارد. او باور دارد که آلبوم ۱۲۳ با بازخورد مثبتی مواجه شده است، بنابراین قصد دارد در آلبوم بعدی حرفه‌ ای‌ تر از قبل تلاش کند.

لیست تک آهنگ‌ های سارن

🎷 ساده نیست
🎷 جوانی
🎷 کی آرزو کرد
🎷 واسه تولدم
🎷 دارم میام تهران
🎷 کاری کردی
🎷 حرفه‌ ای
🎷 تهران کنارت
🎷 از یادم میره
🎷 پره حرف
🎷 از یه جا به بعد
🎷 بالاتر
🎷 مخاطب
🎷 رسم زمونه
🎷 پرپر
🎷 بازی
🎷 درد
🎷 یادت میفتم
🎷 بازنده

آیا سارن متاهل است یا مجرد؟

تا به حال، خبر رسمی از ازدواج سارن منتشر نشده است، اما بر اساس پست‌ هایی که او منتشر کرده است، به نظر می‌ رسد که او در رابطه عاشقانه‌ ای با شخصی به نام امیر براتی است و هردوی آن‌ ها فعالیت هنری دارند.

یوتیوب سارن

یوتیوب سارنسارن، یوتیوبری با بیش از ۱۱۰ هزار سابسکرایب و ۴۰۰ ویدیو است که محتوای سرگرم‌ کننده‌ ای را برای مخاطبانش تولید می‌ کند. او ویدیو های وبلاگ از سفر ها و تفریحاتش را منتشر می‌ کند و گاهی با دوست نزدیک خود، نگین فضلی، همراهی می‌ کند. همچنین، او نقد و بررسی موزیک‌ ها و هنرمندان را نیز در ویدیو های خود ارائه می‌ دهد. ویدیو هایی که بازدید بالایی دارند مثل ویدیوی شب تولد و کادوی دوست پسرش، ویژه دوست دارد و از مخاطبانش درخواست حمایت می‌ کند. سارن با دوستانش چالش‌ ها و بازی‌ هایی را انجام می‌ دهد و در این فعالیت‌ ها معمولا با برادرش، پارسا، حضور دارد. او با انتشار ویدیو هایی درباره آخرین خبر ها و چالش‌ ها، سلیقه مخاطبان خود را به خوبی شناسایی می‌ کند و به عنوان یک یوتیوبر حرفه‌ ای محبوبیت زیادی کسب کرده است.

اینستاگرام سارن

سارن از ابتدا از طریق صفحه شخصی خود در اینستاگرام به شهرت رسیده و در این فضا فعالیت فراوانی دارد. او اظهار می‌ کند که اینستاگرام برایش محیطی فراهم کرده تا استعداد ها و توانایی‌ هایش را به همه نشان دهد. همچنین، با بلاگر هایی مانند نگین فضلی و دیگران آشنا شده است. سارن معتقد است که اگر هنرمند نبود، حتما از طریق فعالیت در فضای مجازی نیز به شهرت می‌ رسید.

رابطه سارن با دوستنانش

رابطه سارن با دوستنانشسارن، خواننده‌ ای که از جوانی به تنهایی تمایل داشته و روابط خود را محدود کرده است، دوستانی نیز دارد که از جمله صمیمی‌ ترین‌ های او هستند؛ برادرانش، پارسا و نگین فضلی. او اظهار می‌ کند که با بیشتر افراد ارتباط مثبتی ندارد و ترجیح می‌ دهد به تنهایی باشد. با این حال، نگین را به عنوان یک دختر مهربان و ساده و پارسا را به عنوان دوست صمیمی از کودکی توصیف می‌ کند. اخیرا، او وارد یک رابطه نیز شده که این رابطه را به طور کامل به مخاطبانش نشان داده است.

آدرس اینستاگرامی سارن

آدرس اینستاگرامی سارنپیج شخصی اینستاگرام سارن در حال حاضر دارای ۲۸۰۰ نفر فالوئر است و تمامی پست‌ های او در رابطه با زندگی شخصی و هنری‌ اش می باشد. می‌ توانید از طریق آدرس اینستاگرام زیر به پیج سارن ملحق شوید.

عکس های سارن

عکس های سارن

عکس های سارن

عکس های سارن

عکس های سارن

عکس های سارن

عکس های سارن

عکس های سارن

عکس های سارن

عکس های سارن

مقاله قبلیبیوگرافی آیلار دیانتی
مقاله بعدیبیوگرافی ژینوس احمدی
آتوسا کمالی
سلام من آتوسا کمالی هستم، یک نویسنده و طراح وب با بیش از 8 سال تجربه در حوزه تولید محتوا و طراحی وب. به عنوان یک متخصص در دنیای دیجیتال، فعالیت‌هایم بیشتر در زمینه شرط‌بندی و کازینو آنلاین است. از زمانی که وارد این عرصه شدم، با استفاده از دانش و تجربه خود، مقالات تخصصی و جذابی را در این حوزه ارائه می‌دهم. هدفم این است که با ارائه محتوای مفید و جذاب، مخاطبان را آگاه کنم و به آن‌ها کمک کنم تا تصمیمات بهتری در مورد شرط‌بندی آنلاین بگیرند. همچنین، با توانایی در طراحی وب، وب‌سایت‌هایی ایجاد می‌کنم که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند و تجربه‌ی بهتری را تجربه کنند. با افتخار این مسیر حرفه‌ای را در این عرصه دنبال می‌کنم و به دنبال ارائه خدمات بهتر برای کاربرانم هستم.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید