بیوگرافی سپهر خلسه

0
19
بیوگرافی سپهر خلسه

این روز ها می توان افراد بسیار معروف زیادی را در اینستاگرام دنبال کرد. یکی از مزیت های بسیار خوب اینستاگرام آن است که کاربران با دنبال کردن پیج افراد می توانند اقدام به دنبال کردن فعالیت ها و کار های فرد کنند. سپهر خلسه از جمله خواننده ها و رپر های بسیار معروف ایرانی است که دارای آهنگ ها و آلبوم های متفاوتی است که کاربران را به خود جذب کرده است. سپهر خلسه جزو رپر ها و خواننده های نسل دوم محسوب می شود. با سایت شرط بازی همراه باشید تا در مورد زندگی و حواشی سپهر خلسه بیشتر آشنا شوید.

بیوگرافی سپهر خلسه

بیوگرافی سپهر خلسهسپهر خلسه یکی از رپر های مشهور ایرانی است. او متولد ۱۷ مرداد ماه سال ۱۳۶۷ است که در منطقه ای به نام گیشا در تهران به دنیا آمده است. اولین اثر او که به معروف شدن او انجامید، گل من بوده است. او دارای رشته تحصیلی ارشد میکروبیولوژی است. محله ای که سپهر در آن بزرگ شده است، ستارخان نام دارد. علاقه سپهر به موسیقی و خواندن در سنین کودکی و نوجوانی و با نوشتن شعر شروع شده است.

در سن ۱۶ سالگی، که سپهر دبیرستانی بوده است، خانواده او مجبور به مهاجرت به ونکوور کانادا شده است. زیرا مادر سپهر خلسه حسابدار یکی از شرکت های کانادایی بوده است. سپهر پس از ۱۰ سال به تنهایی و در سال ۱۳۹۴ اقدام به برگشت به ایران می کند.مدرک فوق لیسانس سپهر خلسه در رشته میکروبیولوژی از کانادا است. سپهر در حال حاضر ساکن کانادا بوده و در آن جا زندگی می کند.

در ابتدای فعالیت های سپهر خلسه، علاقه چندانی از او برای خواندن مشاهده نشده است. اما کم کم و با آشنا شدن با سروش لشکری یا هیچکس و تشویق های او، که به پدر رپ فارسی نیز معروف است، علاقه مندی در سپهر خلسه نیز ایجاد شد و با پیگیری کردن و آموزش های مختلف، کم کم سپهر خلسه به یکی از رپر های بسیار خوب و محبوب در ایران تبدیل شد. این روز ها می توان آلبوم ها و ترک های بسیار زیبایی از سپهر مشاهده کرد و با دانلود و گوش دادن به آن ها لذت برد.

معنی خلسه چیست؟

خلسه حالتی است که فرد میان دو حالت خواب و بیداری است و امواج ذهنی فرد در حالت آلفا قرار می گیرد. در این حالت القا پذیری افراد و آدم ها معمولا زیاد می شود. نام اصلی سپهر خلسه، سپهر شابلو است. او در منطقه ای به نام گیشا به دنیا آمده است.

فعالیت های سپهر خلسه

فعالیت های سپهر خلسهفعالیت اصلی سپهر از سن ۱۷ سالگی شروع شده است. در ابتدای فعالیت های او، می توان ترانه هایی را مشاهده کرد که بوسیله سپهر خلسه نوشته شده بودند. در سن ۲۲ سالگی که سپهر خلسه با سروش هیچکس و در لندن آشنا شد، می توان به یکی از اتفاق های سرنوشت ساز سپهر نام برد. این آشنایی منجر شد تا سپهر خلسه بتواند زیر نظر هیچکس فعالیت های خود را ادامه بدهد و در این زمینه خوانندگی پیشرفت های زیادی بکند.

اولین آلبوم از رپر معروف ایرانی، سپهر خلسه در سال ۱۳۹۴ رونمایی شد. نام اولین آلبوم سپهر، یادگاری نام داشت. در این آلبوم می توان داستان تنهایی و تفکرات خلسه را مرور کرد. سپهر خلسه در خارج از کشور، کنسرت های بسیار زیادی را اجرا کرد. همکاری های سپهر خلسه با سروش هیچکس آغاز شد و با رپر های دیگری همچون علیرضا جی جی، سیجل و بهزاد لیتو نیز کارهای مشترک زیادی را به وجود آورد.

اینستاگرام سپهر خلسه

اینستاگرام سپهر خلسهمعمولا همه افراد معروف و مشهور در اینستاگرام به وسیله ایجاد حاشیه های بسیاری به این محبوبیت و تعداد بسیار بالای فالوور و دنبال کننده می رسند. برخی از این افراد نیز تلاش می کنند تا با ایجاد رابطه های بسیار با افراد بسیار معروفی همچون امیر تتلو، ساشا سبحانی، داوود هزینه و بسیاری دیگر از افراد اقدام به جذب توجه و فالوور کنند.

اما سپهر خلسه از جمله شخصیت های معروف و محبوب اینستاگرامی است که علت محبوب شدن آن، صدای بسیار خوب، آهنگ های رو ریتم و استایل خوب او است. درواقع سپهر خلسه با استفاده از استعداد های خود، و پرورش دادن آن ها اقدام به معروف شدن کرده است. این روز ها می توان تعداد بسیار زیادی از دنبال کننده ها را در پیج اینستاگرامی سپهر خلسه مشاهده کرد که استوری ها و پست های سپهر را به صورت جدی دنبال می کنند.

معمولا سپهر خلسه، اخبار جدید و به روز را در لایو های خود به کاربران مشتاق اعلام می کند. سپهر خلسه پیش از آلبوم جدید خود، یعنی پسر مریم، اقدام به منتشر کردن عکس های زیادی در پیج خود کرده است. سپهر خلسه پس از منتشر کردن و ارائه از آلبوم خود، تنها ۱۵ پست را در پیج خود منتشر کرده است. او دارای دو میلیون و ششصد هزار فالوور و دنبال کننده بسیار فعال در پیج اینستاگرامی خود است که اخبار او و آثار او را دنبال می کنند.

یوتیوب سپهر خلسه

یوتیوب سپهر خلسهیکی دیگر از فضا ها و بستر های بسیار مناسب برای فعالیت های افراد مشهوری نظیر سپهر خلسه، یوتیوب است. این فضا دارای محدودیت های بسیار کم تری نسبت به اینستاگرام است. سپهر خلسه نیز فعالیت های زیادی را در یوتیوب انجام می دهد. او ویدئو های خود را معمولا در یوتیوب خود آپلود می کند. در محتوای این کلیپ ها می توان صحبت های بسیار زیادی را شنید. در این کلیپ ها سپهر خلسه معمولا در مورد ترک ها و آهنگ های خود و در مورد آهنگ های افراد مختلف صحبت می شود.

بیش تر کلیپ های سپهر خلسه با همسرش نیلوفر در یوتیوب آپلود می گردد. سپهر خلسه از جمله افراد بسیار معروفی است که در کلیپ ها و استوری های خود در یوتیوب با کاربران و مردم بسیار راحت است و خودمونی حرف می زند. این موضوع به یکی از موضوعاتی تبدیل شده است که کاربران زیادی علاقه مند به او شده اند.

اعتیاد سپهر خلسه

اعتیاد سپهر خلسهمعمولا سپهر خلسه هیچ یکی از اتفاقات و سبک زندگی خود را پنهان نمی کند و در صورتی که فعالیت و عملی را انجام داده باشد اعلام می کند.متاسفانه سپهر خلسه به ماریجوانا اعتیاد دارد. او این موضع را در یکی از کلیپ هایش که از سپهر در یوتیوب پرسیده بودند، جواب داده است و اعلام کرده است که در روز حدود ۸ رول مصرف می کند.

درآمد سپهر خلسه

درآمد سپهر خلسههمه افراد بسیار معروف در اینستاگرام از طریق تبلیغاتی که در استوری ها و پست های خود متشر می کنند، می توانند درآمد های خوبی را از این طریق بدست بیاورند. سپهر خلسه معمولا از طریق کنسرت ها و فروش بلیط های آن اقدام به کسب درآمد می کند. فروش آلبوم ها و آهنگ ها نیز می تواند یکی از منابع درآمدی خوب برای او باشد.

عکس های سپهر خلسه

عکس های سپهر خلسه

عکس های سپهر خلسه

عکس های سپهر خلسه

عکس های سپهر خلسه

عکس های سپهر خلسه

عکس های سپهر خلسه

عکس های سپهر خلسه

عکس های سپهر خلسه

مقاله قبلیبیوگرافی بهادر وحشی
مقاله بعدیبیوگرافی بهزاد لیتو
آتوسا کمالی
سلام من آتوسا کمالی هستم، یک نویسنده و طراح وب با بیش از 8 سال تجربه در حوزه تولید محتوا و طراحی وب. به عنوان یک متخصص در دنیای دیجیتال، فعالیت‌هایم بیشتر در زمینه شرط‌بندی و کازینو آنلاین است. از زمانی که وارد این عرصه شدم، با استفاده از دانش و تجربه خود، مقالات تخصصی و جذابی را در این حوزه ارائه می‌دهم. هدفم این است که با ارائه محتوای مفید و جذاب، مخاطبان را آگاه کنم و به آن‌ها کمک کنم تا تصمیمات بهتری در مورد شرط‌بندی آنلاین بگیرند. همچنین، با توانایی در طراحی وب، وب‌سایت‌هایی ایجاد می‌کنم که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی به اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند و تجربه‌ی بهتری را تجربه کنند. با افتخار این مسیر حرفه‌ای را در این عرصه دنبال می‌کنم و به دنبال ارائه خدمات بهتر برای کاربرانم هستم.

ارسال دیدگاه

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید